Poznaj naszych klientów

Sprawdź z jakimi przedsiębiorstwami i nad jakimi projektami z sektora budowlanego współpracujemy

Zobacz co mówią nasi klienci

Poznaj jak nasze rozwiązania przyczyniają się do codziennego sukcesu naszych Klientów.

CEMEX jest jednym z czołowych, globalnych producentów i sprzedawców cementu, betonu towarowego oraz kruszyw. CEMEX rozpoczął działalność w 1906 roku. Od tamtego czasu firma przeszła ewolucję od lokalnego przedsiębiorstwa do jednej z największych globalnych firm w branży materiałów budowlanych. Strategiczne obszary działalności CEMEX obejmują obie Ameryki, Europę, Bliski Wschód, Azję i Afrykę. Razem z CEMEX Polska współpracujemy w zakresie zapewnienienia bezpieczeństwa i kontroli ograniczeń prędkości w Cementowni Rudniki.

Case study

Budimex SA to polskie przedsiębiorstwo budowlane działające w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego i stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management oraz gospodarki odpadami. Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Na wielu prowadzonych w Polsce i za granicą kontraktach dostarczamy w ramach współpracy rozwiązania telematyczne oraz zapewniamy prawidłowe rozliczanie czasu pracy.

Case study

POLAQUA Sp. z o.o. należy do hiszpańskiej spółki DRAGADOS S.A. z siedzibą w Madrycie, która wchodzi w skład Grupy ACS (Actividades de Construcción y Servicios S.A.), tj. globalnego lidera wśród firm budowlanych i inżynieryjnych, realizującego inwestycje na wszystkich kontynentach. Przedsiębiorstwo działa na rynku budowlanym od 1990 r. a w skład jego grupy kapitałowej wchodzą spółki: Mostostal Pomorze S.A. oraz PA Wyroby Betonowe Sp. z o.o. Współpracujemy w zakresie monitorowania transpotru materiałów sypkich przy budowie fragmetu drogi S3 na odcinku Świnoujście-Dargobądz (bez węzła).

Case study

MI Roads a.s. to firma budowlana specjalizująca się w obszarze infrastruktury drogowej. Jest członkiem Grupy Metrostav obejmującej ponad 60 podmiotów działających w 16 krajach na całym świecie. MiRoads realizuje największe projekty infrastrukturalne w Czechach takie jak remont odcinków autostrad D1, D7, D4 czy D35. Nasz system pomaga w raportowaniu i rozliczeniach czasu pracy z podwykonawcami.

Case study
Jaroslav Vavroušek
specjalista ds. logistyki, MiRoads
Wdrożenie BuildiBox na naszych budowach przyniosło nam wymierne korzyści. Dzięki tak zaawansowanemu systemowi monitorowania transportu materiałów zyskaliśmy pełną kontrolę nad całą flotą obsługującą kontrakty w czasie rzeczywistym. Podanto BuildiBox dostarcza nam nie tylko nowoczesną technologię, ale też nieocenione wsparcie techniczne. Ta ścisła współpraca w znaczym stopniu usprawniła naszą efektywność operacyjną. Z pełnym przekonaniem polecamy BuildiBox jako niezawodnego partnera w zarządzaniu budową.